niedziela, 10 kwietnia 2016

BABY LIPS

Hej ! Dzisiaj przychodzę do was z recenzją Baby Lips , otóż napiszę co nie co na temat tych,które posiadam .Na co dzień nie maluję się zbyt mocno ponieważ mam dopiero 16 lat :).
Jeżeli chodzi o usta ti najczęściej właśnie używam błyszczyków z Baby Lips. Świetnie nawilżają usta , pachną i niektóre smakują :).
W swojej kolekcji mam także dwie sztuki ,które po nałożeniu oddają kolor ( różowy i czerwony ). Na zdjęciu możecie zobaczyć jakie ja zakupiłam. Prawie jak każda kobieta mam swoje ulubione - zielona ( mięta ) ,różowa z kolekcji "electro" która nadaje śliczny kolor oraz czerwona - Cherry me , ma ona śliczny wiśniowy zapach i odcień czerwieni.
Jedynym minusem jeżeli chodzi o Baby Lips jest to ,że (przynajmniej u mnie :) ) szybko wysychają i wchłaniają się w usta , przez co muszę je mieć zawsze przy sobie gdy jadę na jakieś przyjęcie.
Są one dostępne w prawie każdej drogerii w cenie od 15 do 20 zł. Za kilka dni pojawi się post ze zdjęciami i myślami , bo jutro mam bierzmowanie i jednocześnie moje urodziny :D

1 komentarz:

  1. Jak dla mnie baby lips- totalnie na nie. Jest wiele lepszych i tańszych pomadek :D

    OdpowiedzUsuń