piątek, 4 grudnia 2015

Rywalki

Tak sobie ostatnio myślałam , że podzielę się z wami moimi ulubionymi książkami , może akurat kogoś zachęcę do przeczytania ( no chyba ,że ktoś już je przeczytał ) . 
Jest to saga "Rywalek" , książki bajeczne . Zakochałam się w nich " od pierwszego wejrzenia " :) 

"
Zaczęły się Eliminację, czyli wielki konkurs. Jego zwyciężczyni zostanie żoną przystojnego księcia, a w przyszłości władczynią Illei.
Dla trzydziestu pięciu dziewcząt Selekcja jest szansą ich życia. To dzięki niej mają szansę uciec z ponurej rzeczywistości. Ze świata, w którym panują kastowe podziały, wprost do pałacu, w którym będą spełniane ich życzenia. Z miejsca, gdzie głód i choroby są na porządku dziennym, do krainy jedwabi i klejnotów. Celem Selekcji jest wyłonienie żony dla czarującego i przystojnego księcia Maxona. 
Każda dziewczyna marzy o tym, by zostać Wybraną. Każda poza Americą Singer.
Ami jest Piątką, należy do kasty artystów. Jako jedyna z grona wybranych nie chciała trafić do pałacu.
Dla niej Selekcja to koszmar. Oznacza konieczność rozstania z Aspenem − jej sekretną miłością i opuszczenie domu. A wszystko tylko po to, by wziąć udział w morderczym wyścigu o koronę, której wcale nie pragnie. 
Jednak gdy spotyka Maxona, który naprawdę przypomina księcia z bajki, dziewczyna zaczyna zadawać sobie pytanie, czy naprawdę chce za wszelką cenę opuścić pałac. Być może życie o jakim marzyła wcale nie jest lepsze niż to, którego nawet nie chciała sobie wyobrazić..." 


źródło :  http://pl.rywalki.wikia.com/wiki/Rywalki


Są to książki godne do przeczytania POLECAM ! 

Moim ulubionym pisarzem jest także Nicholas Sparks 
Może ktoś czytał lub czyta jego książki. 
Ja osobiście polecam : "Jesienna miłość ", " Bezpieczna przystań " , oraz "Wybór" . Brak komentarzy:

Prześlij komentarz